Mobil Sohbet Paneli

Mobil Sohbet Paneli v1

Sesli Mobil Panel

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyenler için hazırlanmış olan mobil sesli chat paneli cok yakinda satışa sunulacaktır. Alt yapisini Segital Tarafindan hazirlanarak ve TalkyRooms devredip tüm satisini Talky Rooms yapmasini beklenmektedir

segital
Segital Domain ve Hosting Sirketidir ve ayni anda bir yazilim ekibi ile zor olan projelere yazilimcilari ile destek vermektedir, Segital Web Hosting & internet hizmetleri unvani ile taninmaktadir daha cok.

talky rooms
Talky Rooms tamamen sesli sohbet panellerinin satisini ve gelistiren bir sirkettir, 20 yildir sesli chat sektoru gelismedigi icin mobil uyumlu panellerin olmadigi icin talky rooms yonetimi karari ile sesli sohbet mobil sektörüne 2018 aralik ayindan beri kendilerini hazirlamaktalar

İnternet üzerinden sesli sohbet etmek isteyenler için hazırlanmış olan panel ajax ve PHP ile kodlanmıştır. Bu sayede mobil uyumlu olarak kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Kasim yada Aralik ayinda satışı başlayacak olan panel %50 indirim ile piyasaya sunulacaktır.

Çalışmaların aralıksız şekilde devam ettiği TalkyRooms Mobil Uygulama özellikle yerli uygulama olması sayesinde kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sunacak. Diğer uygulamaları oranda yabancı değil yerli üretim olması ile da dikkat çekmektedir. Uygulama için tablet üzerinden giriş imkanı da sağlayacak. Telefon veya tablet üzerinden kullanmak isteyenler için iOS ve android uygulaması olacak.

Mobil Sohbet Panel Tasarimi

Bu bir taslaktir, Mobil Panelin görünümü yuzde 90 bu tarz olmasi beklenmektedir, odalarin siralamasi yan tarafta gorunmektedir
Kullanicilarin ve panel renk secimi gayet hos ve guzel, whatsapp tarzi gibi bir uygulama, mobil gorunumun resimleri hazir olmadigi icin yayinlanmamistir, yakinda resmi sitelerinden demoyu görme imkanimiz olacaktir

Mobil Sesli Chat

iOS ya da android kullanmakta olanlar uygulamayı indirerek istedikleri her an mobil sesli chat yapma imkanı elde edebilirler. Sesli sohbet etmek isteyenler için devir artık mobil chat sistemlerinde… Aralıksız şekilde güvenli ortamlarda sohbet etmek isteyenler için geliştirilmiş olan uygulama istediğiniz gibi avantaj elde edebileceğiniz seçenek sunacak.

Normal sesli chat sitelerinde bulunan activex yükleme eklentisi hazırlanmış olan bu uygulama da bulunmamaktadır. Bu sayede tüm tarayıcılar üzerinden kullanımı sağlanmaktadır. Siteler tarafından sunulan activex yükleme eklentisi olmadan kesintisiz sohbet etmek isteyenler için bütün tarayıcılar üzerinden kullanımı sağlanacaktır.

Yerli Mobil Sesli Chat Uygulaması

Kasim yada Aralik Ayinda satışa sunulacak olan uygulama %50 indirim ile özellikle kullanıcıların uygun fiyat seçeneği üzerinden satın alma işlemi yapmasını sağlayacaktır. Akıllı telefon kullanıcıları uygulama sayesinde internet üzerinden sohbet etme fırsatı elde edebilirler. Uygulamayı kullanmak isteyenler satışa sunulduktan sonra yapacakları işlemlerin ardından diledikleri gibi telefon veya tablet üzerinden erişim sağlayabilirler.

Yerli yapım olan TalkyRooms sesli chat uygulaması kullanıcıların tamamen güvenli bir şekilde sohbet etmesi için hazırlanmaktadır. Geliştirme çalışmaları son hızla devam ederken uygulamayı kullanmak isteyenler telefon veya tablet üzerinden uygulama ile sohbet etme imkanına sahip olabilecekler. Mobil chat sistemi tamamen yenilikçi yaklaşım ile hazırlanmaktadır. Segital Web Hosting ve internet hizmetleri yakında hizmete girecektir.

2 En Son Yazilan Yorumlar

Mobil Sohbet mobil siteler Mobil Sohbet
error: ICERIK KOPYALANAMAZ !!

Powered by EvrenselPanel